• Bestuur

    Het voetbalbestuur draagt ervoor zorg dat alles wat nodig is om te kunnen voetballen is geregeld. Van goede velden, lekkere douches in de kleedlokalen, bezetting van de bar in het clubgebouw, goede trainers en begeleiders voor de leden maar ook voor een ingeregelde contributie inning. Heel veel moet worden georganiseerd en worden vastgelegd.

    Het bestuur van de voetbalafdeling bestaat uit de volgende personen:

    Algemene Voorzitter Ruud de Leede   voorzitter@excelsior20.nl ruuddeleede@hotmail.com
    Secretaris Helma Noordijk   helma.noordijk@gmail.com  
    Penningmeester (ad interim) Marjon van Troost      
    1e vertegenwoordiger cricket Luuk van Troost      
             
    1e vertegenwoordiger voetbal George Leuver   g_leuver@zonnet.nl  
    2de vertegenwoordiger voetbal Daan Bakboord   daan@daanbakboord.com  
             
    VOETBALBESTUUR        
    Voorzitter George Leuver   g_leuver@zonnet.nl  
    Wedstrijd Secretaris 1 en 2 Hans Hekman   hekman88@gmail.com  
    Penningmeester Jan Wegman   jwegman@cupperplate.nl  
    Jeugdvoorzitter Patrick van Os   jeugdvoorzitter@excelsior20.nl  
    Facilitaire Zaken Dénise Kleinekoort   d.kleinekoort@upcmail.nl  
    Algemene zaken Daan Bakboord   daan@daanbakboord.com  
    Wedstrijd secretaris 3 t/m 6 Jan Westland   j.wstlnd@gmail.com  
             
    CRICKETBESTUUR        
    Voorzitter Cricket Luuk van Troost      
    Secretaris René Spin      
    Penningmeester Hans Boeije      
    Chalet/Barzaken Hans Huijsmans      
    Activiteiten Jos Heggelman      
    Dameszaken Denise van Deventer      
    Jeugdvoorzitter Luqman Tariq      
    Accommodatiezaken Hennie van Bochove      
             
              
    JEUGD VOETBALBESTUUR        
    Jeugd voorzitter Patrick van Os   jeugdvoorzitter@excelsior20.nl  
    Algemeen Secretaris Rob Buckers   rob.buckers@gmail.com  
    Secretaris JO19 Jan westland   JO18-JO19@excelsior20.nl  
    Secretaris JO17 Tineke Marrevee   JO16-JO17@excelsior20.nl  
    Secretaris JO15 Sandy Schmohl en Vincent Wagemans   JO14-JO15@excelsior20.nl  
    Secretaris JO13 Michael romijn   JO12-JO13@excelsior20.nl  
    Secretaris JO11 Ricardo Mosso   JO10-JO11@excelsior20.nl  
    Secretaris JO9 Joey Manders    JO9@excelsior20.nl  
    Secretaris JO8 Joey Manders    JO8@excelsior20.nl  
    Secretaris Mini’s Patrick van Os   minis@excelsior20.nl  
    Secretaris Meiden Claudia Klimp   meiden@excelsior20.nl  
    Ledenadministratie Samantha vd Kruit