• Excelsior'20 2

  • Excelsior'20 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dorst, Jimmy vanTechnische stafTrainer
    Leliveld, KeesOverige stafTeammanager
    Wigman, MikeOverige stafTeammanager
    Zuidgeest, PeterOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 jun.Excelsior'20 2 - Concordia 21 - 2
  • Poulestanden Excelsior'20 2 ( 2e klasse H )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oliveo 218160270175348
    2Excelsior'20 218123347281939
    3Zwaluwen 318120670373333
    4FCB-HWD 21891857431428
    5Zestienhoven 2188465045528
    6Berkel 2188284840826
    7Maense, FC 21862104352-920
    8PPSC 21844102655-2916
    9SVV 21833122974-459
    10Hermes DVS 21813141665-496

    Poulestanden Excelsior'20 2 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 1 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VFC 2330010559
    2GHVV'13 232018806
    3Excelsior'20 231025503
    4Blijdorp 2300316-50

    Poulestanden Excelsior'20 2 ( 1e klasse/2e klasse 2e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidland 211006153
    2Koudekerk 211006243
    3MVV '27 311004043
    4HVC'10 211004133
    5VFC 211003123
    6Alexandria'66 211002023
    7DSO 211002023
    8UVS 211002023
    9Wippolder 211002023
    10Concordia 211002113
    11Duindorp sv 211002113
    12Olympia 211002113
    13Schipluiden 211002203
    14RVVH 311002203
    15ESTO 211000003
    16Noordwijk 300000000
    17Wilhelmus 200000000
    18Scheveningen 310012200
    19Jonge Spartaan, de 210012200
    20DONK 210010000
    21DVV '09 2100112-10
    22Excelsior'20 2100112-10
    23Sportclub Monster 3100112-10
    24SVS 2100113-20
    25DHC 2100102-20
    26FC Oegstgeest 2100102-20
    27RCL 2100102-20
    28Zwaluwen 3100102-20
    29KMD 2100114-30
    30IJFC 4100126-40
    31CKC 2100104-40
    32vv Smitshoek 3100116-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bukuru, HadjiTeamspeler
    Cecilia, KemiTeamspeler
    Dabo, DaltonTeamspeler
    Darrari, MohamedTeamspeler
    Domburg, Rory vanTeamspeler
    Dun, Julian vanTeamspeler
    Heymans, ValenceTeamspeler
    Hooi, MasudTeamspeler
    Idrioui, Achraf elTeamspeler
    Kloppert, Caron HardoTeamspeler
    Lansbergen, RobinTeamspeler
    Loomans, MikeTeamspeler
    Mookhoek, MikeTeamspeler
    Ommeren, Jaysley vanTeamspeler
    Peeters, RoelTeamspeler
    Schoonbrood, DitchanoTeamspeler
    Tavares, CaseyTeamspeler
    Winden, Jesse vanTeamspeler
    Zoetmulder, SvenTeamspeler
    Zuidgeest, RoyTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Excelsior'20 2

    0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

    2,61

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd