Bij een vereniging als Excelsior’20 lopen heel veel dingen op rolletjes. Dat is een verdienste van alle vrijwilligers, die op welke manier ook hun steentje bijdragen. De richting waarin de club zich beweegt wordt natuurlijk door de leden bepaald en het hoofdbestuur geeft daar invulling aan.
Binnen het hoofdbestuur hebben twee leden aangegeven na de Algemene Ledenvergadering in december te willen stoppen met hun bestuurstaak. Dat betekent dat we twee vacatures hebben, die moeten worden ingevuld. Secretaris Helma Noordijk en interim-penningmeester Marjon van Troost stoppen er mee en op de stoel die zij bezetten, moeten twee nieuwe bestuursleden komen.
Voor de rol van secretaris zoeken we iemand die de club een beetje kent, affiniteit heeft met het op papier zetten van notulen, contact onderhoudt met andere partijen zoals bijv. de gemeente en mee wil denken over de koers van de vereniging. De penningmeester in het hoofdbestuur is samen met de voetbal- en cricketpenningmeester verantwoordelijk voor het financiële reilen en zeilen van de club. De algemeen penningmeester heeft daarbij vooral de rol van controller. Ervaring op financieel gebied is een vereiste om deze rol goed in te vullen.
Wilt u meer over deze functies willen weten schiet dan een van de bestuursleden aan. Of stuur een mailtje naar ruuddeleede@hotmail.com, dan praat de algemeen voorzitter u graag bij. We hopen dat hier een legendarische uitspraak relevant kan zijn: vraag niet wat de club voor jou kan doen, maar vraag je af wat je voor de club kunt doen. En dat is misschien meer dan je denkt en is ook veel leuker dan je verwacht!
Sportpark Thurlede
Parkweg 415
3121 KK Schiedam
Tel.: 010-4706338
E-mail: info@excelsior20.nl