• Het was nog niet echt voorjaar maar wel weer lekker weer om te voetballen.

     
    De 2 7x7 veldjes 6 en 7 zijn weer omgetoverd tot cricketveld dus een krappere veldbezetting maar goed te doen. De JO19-1 speelde pas om half 4 en daarmee werden er 2 zamivo wedstrijden op echt gras gespeeld en dat viel niet mee voor die oude ledematen...
     
    We begonnen de dag vroeg met een beladen wedstrijd van onze JO13-3 tegen PPSC JO13-1. Scheidsrechter Mario Vermeulen was zo`n beetje de enige die z`n hoofd koel hield maar het eindigde eind goed al goed met een 7-1 overwinning!!!
    We zagen een blije Erik Ruts en Rob Luchies!!
     
    We zagen al vroeg voormalig jeugdcoördinator Goos Stavenuiter op de club. Hij had goede verhalen gehoord over onze JO13-1..
    En hij werd niet teleurgesteld, op het hoofdveld werd in een uitstekende wedstrijd JO13-1 VOC met 5-2 verslagen.
     
    Veel beter werd het niet die dag. Het 1e verloor voor de 2e keer op rij en ook de JO19-1 kwam nog bijna terug van een 1-4 achterstand maar eindigde op 3-4.
     
    Penningmeester Jan Wegman let zelf ook op de kleintjes. Hij floot zelf de wedstrijd van de JO19-1. Dat spaarde weer wat centjes ipv het inhuren van een scheidsrechter.
     
    Het ome Leo toernooi komt er aan. En we zien nog vele oproepen om een bijdrage te leveren. Vooral voor de zondag bardiensten worden nog mensen gezocht. En natuurlijk wil iedereen een bijdrage leveren. Meld je aan bij Patrick van Os of Samantha
     
    De kampioensaspiraties van de MO13-1 en de JO15-3 lijken de koelkast in te kunnen. Beide teams verspeelden dure punten.
     
    Dinsdag 12 april speelt het 1e thuis voor de Fidus Cup (Kwartfinales).  Dat zou natuurlijk een lekker potje zomeravondvoetbal kunnen worden,
     
    Het traditionele Paasklaverjastoernooi (opbrengst voor Jeugdkamp) werd gewonnen door het koppel Rob Luchies en Andre Smolders. Was een gezellige middagje.
     
    Op zondag zagen we een aantal Excelsior coryfeeën toch maar mooi de Marathon van Rotterdam (#deMooiste) uitlopen. Dennis Kriek, Wesley Smit, Frank Holierhoek en (recordhouder wedstrijden 1e Elftal) Arne Clarijs. Knap hoor!!! 
     
    Op zondag al weer de 2e oefenwedstrijd van het 1e cricket. Het was een leuk potje bij lekker weer met een overwinning in de laatste over. Dat  belooft wat voor het nieuwe seizoen.
     
    Op maandag ochtend waren er ruim 150 kinderen met begeleiding  op ons cricket complex aanwezig voor de jaarlijkse sportdag van de Jozefschool.
    De jeugdcommissie cricket had de organisatie op zich genomen en dankzij prachtig weer en de inzet van voldoende vrijwilligers beleefden de kinderen een heerlijke ochtend met cricket spellen en touwtrekken. 
    Een dikke pluim van de school voor alle vrijwilligers!
     
    Langs de Lijn geeft altijd pluimen.