Home
Voetbal
Bardienst
InformatieGids
Sponsoring
Business Club Leden
Trainingsschema
Programma
Heren
1
2
3
4
5
6
Zamivo
Zamivo programma
Zamivo uitslagen
Zamivo stand
Bovenbouw
JO19-1
JO19-2
JO19-3
JO18-1
JO17-1
JO17-2
JO17-3
Middenbouw
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO13-4
Onderbouw
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO11-5
JO11-6
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO8-1
JO8-2
Mini's
Meiden
MO15-1
MO13-1
G1JM
JG1
G-Jeugd
Cricket
Cricket
Cricket Agenda
Sponsoring
Historie en Video's
De Dag van Toen
Cricket Info /Team App
Activiteiten
Activiteiten
Jeugdkamp
Bestuur
Contact
Over Excelsior'20
Over Excelsior'20
Jubilarissen
Privacy verklaring
Veilige sportomgeving
Statuten
Lidmaatschap
Lidmaatschap
Voetbalbeleidsplan
Inschrijving jeugdspelers
Contributie
Normen en waarden
Gedrag en discipline
Vacatures
Home
Voetbal
+
Bardienst
InformatieGids
Sponsoring
+
Sponsoring
Business Club Leden
Trainingsschema
Programma
Heren
+
1
2
3
4
5
6
Zamivo
+
Zamivo
Zamivo programma
Zamivo uitslagen
Zamivo stand
Bovenbouw
+
JO19-1
JO19-2
JO19-3
JO18-1
JO17-1
JO17-2
JO17-3
Middenbouw
+
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO13-4
Onderbouw
+
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO11-5
JO11-6
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO8-1
JO8-2
Mini's
Meiden
+
MO15-1
MO13-1
G1JM
+
G1JM
JG1
G-Jeugd
Cricket
+
Cricket
Cricket Agenda
Sponsoring
Historie en Video's
De Dag van Toen
Cricket Info /Team App
Activiteiten
+
Activiteiten
Jeugdkamp
Bestuur
Contact
Over Excelsior'20
+
Over Excelsior'20
Jubilarissen
Privacy verklaring
Veilige sportomgeving
Statuten
Lidmaatschap
+
Lidmaatschap
Voetbalbeleidsplan
Inschrijving jeugdspelers
Contributie
Normen en waarden
Gedrag en discipline
Vacatures
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
30 mrt. 14:00
Excelsior'20 3 - Blijdorp 7
Sportpark Thurlede
6 apr. 08:30
Excelsior'20 MO13-1 - Victoria '04 MO13-2 (9-tal)
Sportpark Thurlede
6 apr. 08:30
Excelsior'20 MO11-1 - GLZ Delfshaven, rvv MO11-1
Sportpark Thurlede
6 apr. 08:30
Excelsior'20 JO7-2 - Kethel Spaland, vv JO7-4
Sportpark Harga
6 apr. 08:30
Excelsior'20 JO7-3 - Maense JO7-2JM
Sportpark Thurlede
6 apr. 08:30
Excelsior'20 JO8-4 - Rotterdam United JO8-2
Sportpark Thurlede
6 apr. 08:30
Excelsior'20 JO8-3 - Zestienhoven JO8-7
Sportpark Thurlede
6 apr. 08:30
Excelsior'20 JO11-2 - Blijdorp JO11-3
Sportpark Thurlede
6 apr. 08:30
Maense, FC JO8-2 - Excelsior'20 JO8-2
Sportpark Nieuw Vreelust
6 apr. 08:30
Hermes DVS JO8-1 - Excelsior'20 JO8-1
Sportpark Harga
6 apr. 08:30
PPSC JO9-2 - Excelsior'20 JO9-4
Sportpark Thurlede
6 apr. 08:30
VFC JO9-2 - Excelsior'20 JO9-2
Sportpark VFC
6 apr. 08:30
FC 's-Gravenzande JO12-2 - Excelsior'20 JO12-1
Juliana Sportpark
6 apr. 08:30
RVV Overschie JO11-1 - Excelsior'20 JO11-3
Sportpark rvv Overschie/Zestienhoven
6 apr. 08:30
Steeds Hooger JO10-1 - Excelsior'20 JO10-2
Sportcomplex Melanchthon Park
6 apr. 08:45
Victoria'04 JO13-2 - Excelsior'20 JO13-2
Sportpark Broekpolder
6 apr. 08:45
Kethel Spaland, vv JO7-3 - Excelsior'20 JO7-1
Sportpark Willem-Alexander
6 apr. 08:50
Excelsior'20 JO7-2 - CWO JO7-1
Sportpark Harga
6 apr. 08:50
FCB-HWD JO7-2 - Excelsior'20 JO7-3
Sportpark Thurlede
6 apr. 09:00
CWO JO9-3 - Excelsior'20 JO9-3
CWO-Nieuwelantpark
6 apr. 09:05
Zwaluwen JO7-1 - Excelsior'20 JO7-1
Sportpark Willem-Alexander
6 apr. 09:10
Excelsior'20 JO7-3 - VFC JO7-1
Sportpark Thurlede
6 apr. 09:10
Hermes DVS JO7-2 - Excelsior'20 JO7-2
Sportpark Harga
6 apr. 09:25
Excelsior'20 JO7-1 - Zwaluwen JO7-2
Sportpark Willem-Alexander
6 apr. 09:45
Excelsior'20 JO10-3 - PPSC JO10-2
Sportpark Thurlede
6 apr. 09:45
Excelsior M. JO12-2 - Excelsior'20 JO12-3
Sportpark Excelsior Maassluis
6 apr. 10:00
Excelsior'20 JO15-2 - WFB JO15-1
Sportpark Thurlede
6 apr. 10:00
Excelsior'20 JO14-2 - HOV/DJSCR JO14-3
Sportpark Thurlede
6 apr. 10:00
Excelsior'20 JO13-1 - sv Poortugaal JO13-2
Sportpark Thurlede
6 apr. 10:00
Excelsior'20 JO12-2 - Victoria'04 JO12-1
Sportpark Thurlede
6 apr. 10:00
Excelsior'20 JO11-1 - Zwaluwen JO11-1
Sportpark Thurlede
6 apr. 10:00
VVOR JO17-3 - Excelsior'20 JO17-1
Sportpark De Venhoeve
6 apr. 10:00
LYRA MO15-1 - Excelsior'20 MO15-1
Sportpark De Zweth
6 apr. 10:15
RVV Overschie JO15-2 - Excelsior'20 JO15-3
Sportpark rvv Overschie/Zestienhoven
6 apr. 10:15
Capelle JO14-1 - Excelsior'20 JO14-1JM
Sportpark 't Slot
6 apr. 10:30
VFC JO10-6 - Excelsior'20 JO10-4
Sportpark VFC
6 apr. 11:00
Excelsior'20 JO9-1 - Barendrecht JO9-1
Sportpark Thurlede
6 apr. 11:00
Excelsior'20 JO10-1 - HBSS JO10-1
Sportpark Thurlede
6 apr. 11:30
Excelsior'20 G1JM - NOCKralingen G1
Sportpark Thurlede
6 apr. 11:30
vv Smitshoek JG1 - Excelsior'20 JG1
Sportpark Smitshoek
6 apr. 11:30
Maense, FC JO11-3 - Excelsior'20 JO11-4
Sportpark Nieuw Vreelust
6 apr. 12:00
Excelsior'20 JO15-1 - Rotterdam United JO15-1
Sportpark Thurlede
6 apr. 12:00
Excelsior'20 JO18-1 - SHO JO18-1
Sportpark Thurlede
6 apr. 12:00
sv Poortugaal O23-2 - Excelsior'20 O23-2
Sportpark Polder Albrandswaard
6 apr. 13:15
Zwaluwen 3 - Excelsior'20 2
Sportpark Zwaluwen
6 apr. 14:00
Excelsior'20 JO16-1 - sv Poortugaal JO16-1
Sportpark Thurlede
6 apr. 14:30
Excelsior'20 1 - Rozenburg 1
Sportpark Thurlede
6 apr. 15:00
SDV 11 - Excelsior'20 5
Sportpark Toepad
6 apr. 17:00
VFC 4 - Excelsior'20 3
Sportpark VFC
10 apr. 20:00
Excelsior'20 JO16-1 - TOGB JO16-1
Sportpark Thurlede
13 apr. 08:30
Excelsior'20 JO13-2 - Zwaluwen JO13-3
Sportpark Thurlede
13 apr. 08:30
Excelsior'20 JO7-2 - Excelsior'20 JO7-1
Sportpark Thurlede
13 apr. 08:30
Excelsior'20 JO8-2 - Nieuwerkerk JO8-5
Sportpark Thurlede
13 apr. 08:30
Excelsior'20 JO9-4 - Zwaluwen JO9-2
Sportpark Thurlede
13 apr. 08:30
Excelsior'20 JO12-1 - Blijdorp JO12-1
Sportpark Thurlede
13 apr. 08:30
Excelsior'20 JO11-4 - HBSS JO11-1
Sportpark Thurlede
13 apr. 08:30
PPSC JO8-1 - Excelsior'20 JO8-4
Sportpark Thurlede
13 apr. 08:30
HBSS JO8-2 - Excelsior'20 JO8-3
Sportpark Harga
13 apr. 08:30
XerxesDZB JO9-1 - Excelsior'20 JO9-1
Sportpark Faas Wilkes
13 apr. 08:30
VFC JO10-2 - Excelsior'20 JO10-1
Sportpark VFC
13 apr. 08:30
Steeds Hooger JO10-3 - Excelsior'20 JO10-3
Sportcomplex Melanchthon Park
13 apr. 08:45
Victoria'04 JO13-1 - Excelsior'20 JO13-1
Sportpark Broekpolder
13 apr. 08:50
Zwaluwen JO7-2 - Excelsior'20 JO7-2
Sportpark Thurlede
13 apr. 08:50
Kethel Spaland, vv JO7-3 - Excelsior'20 JO7-1
Sportpark Thurlede
13 apr. 09:10
Excelsior'20 JO7-1 - Zwaluwen JO7-2
Sportpark Thurlede
13 apr. 09:10
Excelsior'20 JO7-2 - Kethel Spaland, vv JO7-3
Sportpark Thurlede
13 apr. 09:30
SEP JO14-1 - Excelsior'20 JO14-2
Sportpark Tanthof Zuid
13 apr. 09:45
Excelsior'20 JO7-3 - FCB-HWD JO7-2
Sportpark Zwaluwen
13 apr. 09:45
Excelsior'20 JO8-1 - Rotterdam United JO8-1
Sportpark Thurlede
13 apr. 09:45
Excelsior'20 JO9-2 - PPSC JO9-1
Sportpark Thurlede
13 apr. 09:45
Excelsior'20 JO10-2 - PPSC JO10-1
Sportpark Thurlede
13 apr. 09:45
SHO JO15-1 - Excelsior'20 JO15-1
Sportpark Kikkershoek
13 apr. 09:45
msv De Betrokken Spartaan JO11-3 - Excelsior'20 JO11-2
Sportpark Nieuw Vreelust
13 apr. 10:00
Excelsior'20 JO15-3 - Zestienhoven JO15-2
Sportpark Thurlede
13 apr. 10:00
Excelsior'20 MO15-1 - PPSC MO15-2
Sportpark Thurlede
13 apr. 10:00
Excelsior'20 JO12-3 - Maense, FC JO12-2
Sportpark Thurlede
13 apr. 10:00
Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-2
Sportpark Thurlede
13 apr. 10:00
SEV G1JM - Excelsior'20 G1JM
Sportpark Kastelenring
13 apr. 10:00
Maasdijk JO15-1 - Excelsior'20 JO15-2
Sportpark Maasdijk
13 apr. 10:00
Blijdorp MO11-2 - Excelsior'20 MO11-1
Sportcomplex Noorderbocht
13 apr. 10:15
Nieuwenhoorn MO13-2 - Excelsior'20 MO13-1
Sportpark Nieuwenhoorn
13 apr. 10:20
Excelsior'20 JO7-3 - Maense JO7-2JM
Sportpark Zwaluwen
13 apr. 10:30
FCB-HWD JO12-2 - Excelsior'20 JO12-2
Sportpark Taludhoeve
13 apr. 10:40
Zwaluwen JO7-4 - Excelsior'20 JO7-3
Sportpark Zwaluwen
13 apr. 10:45
BVCB JO18-1 - Excelsior'20 JO18-1
Sportpark Sporthoek
13 apr. 11:00
Excelsior'20 JG1 - GHVV'13 JG2JM
Sportpark Thurlede
13 apr. 11:00
Excelsior'20 JO9-3 - HBSS JO9-1
Sportpark Thurlede
13 apr. 11:00
Excelsior'20 JO10-4 - HBSS JO10-3
Sportpark Thurlede
13 apr. 11:00
TOGB JO11-3 - Excelsior'20 JO11-1
Sportpark Het Hoge Land
13 apr. 11:30
SEP JO16-1 - Excelsior'20 JO16-1
Sportpark Tanthof Zuid
13 apr. 12:00
Excelsior'20 2 - PPSC 2
Sportpark Thurlede
13 apr. 12:00
Excelsior'20 O23-2 - vv Smitshoek O23-2
Sportpark Thurlede
13 apr. 12:00
Excelsior'20 JO17-1 - Zwervers, IJVV de JO17-3
Sportpark Thurlede
13 apr. 12:00
Excelsior'20 JO14-1JM - sv Poortugaal JO14-1JM
Sportpark Thurlede
13 apr. 14:00
Excelsior'20 5 - Hermes DVS 5
Sportpark Thurlede
13 apr. 14:00
Excelsior'20 3 - Zestienhoven 8
Sportpark Thurlede
13 apr. 14:30
OVV 1 - Excelsior'20 1
Sportpark OVV
13 apr. 15:00
Victoria'04 5 - Excelsior'20 4
Sportpark Broekpolder
16 apr. 18:30
Excelsior'20 MO15-1 - Zestienhoven MO15-2
Sportpark Thurlede
16 apr. 19:30
Excelsior'20 G1JM - dvv Delft G1
Sportpark Thurlede