• Programma

    Datum / TijdWedstrijdAccommodatieInfo
    4 feb. 08:30Excelsior'20 JO11-2 - Maense, FC JO11-1Sportpark Thurlede
    4 feb. 08:30Excelsior'20 JO14-3 - Hillegersberg, vv JO14-2Sportpark Thurlede
    4 feb. 08:30Excelsior'20 JO13-3 - CWO JO13-2Sportpark Thurlede
    4 feb. 08:30Hermes DVS JO9-2 - Excelsior'20 JO9-3Sportpark Harga
    4 feb. 08:30Hermes DVS JO9-1 - Excelsior'20 JO9-2Sportpark Harga
    4 feb. 08:30Hermes DVS JO11-2 - Excelsior'20 JO11-3Sportpark Harga
    4 feb. 08:30Zestienhoven JO8-6JM - Excelsior'20 JO8-4Sportpark rvv Overschie/Zestienhoven
    4 feb. 08:30Heinenoord MO15-1 - Excelsior'20 MO15-2Sportpark Tienvoet
    4 feb. 08:30Overmaas JO13-1 - Excelsior'20 JO13-1Sportpark Olympia
    4 feb. 08:45Excelsior'20 JO8-1 - FCB/FC Banlieue JO8-1Sportpark Thurlede
    4 feb. 08:45Excelsior'20 JO10-1 - FCB/FC Banlieue JO10-1Sportpark Thurlede
    4 feb. 08:45Excelsior M. JO10-4 - Excelsior'20 JO10-4Sportpark Excelsior Maassluis
    4 feb. 08:45FC 's-Gravenzande MO11-2 - Excelsior'20 MO11-1Juliana Sportpark
    4 feb. 09:00CWO JO11-1 - Excelsior'20 JO11-1CWO-Nieuwelantpark
    4 feb. 09:45Excelsior'20 JO9-1 - MVV '27 JO9-1Sportpark Thurlede
    4 feb. 09:45Hermes DVS JO8-3 - Excelsior'20 JO8-3Sportpark Harga
    4 feb. 09:45Zwaluwen MO15-3 - Excelsior'20 MO15-1Sportpark Zwaluwen
    4 feb. 09:45KMD JO8-2 - Excelsior'20 JO8-2Sportpark KMD
    4 feb. 10:00Excelsior'20 JO12-1 - RDM JO12-1Sportpark Thurlede
    4 feb. 10:00Excelsior'20 JO17-3 - Maense, FC JO17-2Sportpark Thurlede
    4 feb. 10:00Excelsior'20 JO17-2 - Rhoon JO17-1Sportpark Thurlede
    4 feb. 10:45Excelsior'20 JO10-3 - Kethel Spaland, vv JO10-3Sportpark Thurlede
    4 feb. 10:45Hermes DVS JO13-1 - Excelsior'20 JO13-2Sportpark Harga
    4 feb. 11:00Barendrecht JO17-3 - Excelsior'20 JO17-1Sportpark De Bongerd
    4 feb. 11:30Excelsior'20 JG1 - Smitshoek JG1Sportpark Thurlede
    4 feb. 12:00Excelsior'20 2 - Maense, FC 2Sportpark Thurlede
    4 feb. 12:00Excelsior'20 JO14-1 - Jodan Boys, de JO14-1Sportpark Thurlede
    4 feb. 12:00DRL G2 - Excelsior'20 G1JMSportpark De Leeuwenkuil
    4 feb. 12:30TransvaliaZW JO14-1 - Excelsior'20 JO14-2Sportpark TransvaliaZW
    4 feb. 14:00Excelsior'20 6 - PPSC 5Sportpark Thurlede
    4 feb. 14:00Excelsior'20 4 - WCR 4Sportpark Thurlede
    4 feb. 14:30Excelsior'20 1 - Rozenburg 1Sportpark Thurlede
    4 feb. 14:30VELO JO19-2 - Excelsior'20 JO19-2Sportpark VELO
    4 feb. 16:35Spartaan'20 JO15-3 - Excelsior'20 JO15-1Sportpark Spartaan'20
    4 feb. 17:15VVOR O23-2 - Excelsior'20 O23-1Sportpark De Venhoeve
    11 feb. 08:30Excelsior'20 JO11-2 - HBSS JO11-1Sportpark Thurlede
    11 feb. 08:30Excelsior'20 JO11-3 - PPSC JO11-1Sportpark Thurlede
    11 feb. 08:30Excelsior'20 MO15-2 - Oud-Beijerland MO15-1 (9-tal)Sportpark Thurlede
    11 feb. 08:30Kethel Spaland, vv JO9-2 - Excelsior'20 JO9-1Sportpark Willem-Alexander
    11 feb. 08:30PPSC JO8-1 - Excelsior'20 JO8-2Sportpark Thurlede
    11 feb. 08:45Excelsior'20 JO8-1 - Kethel Spaland, vv JO8-1Sportpark Thurlede
    11 feb. 08:45Excelsior'20 JO10-1 - Zwaluwen JO10-1Sportpark Thurlede
    11 feb. 09:00Rotterdam United JO10-2 - Excelsior'20 JO10-2Sportpark Rotterdam United
    11 feb. 09:00CWO JO12-2 - Excelsior'20 JO12-1CWO-Nieuwelantpark
    11 feb. 09:45Excelsior'20 JO9-3 - VFC JO9-5Sportpark Thurlede
    11 feb. 09:45Excelsior'20 JO8-4 - S.V. Den Hoorn JO8-8Sportpark Thurlede
    11 feb. 10:00Excelsior'20 JO15-1 - Barendrecht JO15-2Sportpark Thurlede
    11 feb. 10:00Excelsior'20 JO11-1 - FC 's-Gravenzande JO11-2Sportpark Thurlede
    11 feb. 10:00Excelsior'20 JO14-2 - Spartaan'20 JO14-2Sportpark Thurlede
    11 feb. 10:00Excelsior'20 MO11-1 - LYRA MO11-1Sportpark Thurlede
    11 feb. 10:00Excelsior R. JO14-1 - Excelsior'20 JO14-1Sportpark Woudestein
    11 feb. 10:00Westlandia JO13-3 - Excelsior'20 JO13-3Sportpark De Hoge Bomen
    11 feb. 10:15LYRA MO15-1 - Excelsior'20 MO15-1Sportpark De Zweth
    11 feb. 10:30Kethel Spaland, vv JO9-3 - Excelsior'20 JO9-2Sportpark Willem-Alexander
    11 feb. 10:30CWO JO10-4 - Excelsior'20 JO10-3CWO-Nieuwelantpark
    11 feb. 10:30GHVV'13 JG1JM - Excelsior'20 JG1Sportcomplex Guldeland
    11 feb. 10:45Excelsior'20 JO8-3 - Neptunus-Schiebroek JO8-1Sportpark Thurlede
    11 feb. 10:45Excelsior'20 JO10-4 - HBSS JO10-1Sportpark Thurlede
    11 feb. 11:30Excelsior'20 G1JM - Jonge Spartaan G1JMSportpark Thurlede
    11 feb. 12:00Excelsior'20 2 - Pernis 2Sportpark Thurlede
    11 feb. 12:00Excelsior'20 JO13-1 - Sparta (AV) JO13-2Sportpark Thurlede
    11 feb. 12:00Excelsior'20 JO17-1 - Hillegersberg, vv JO17-2Sportpark Thurlede
    11 feb. 12:00Excelsior'20 JO19-2 - LYRA JO19-5Sportpark Thurlede
    11 feb. 12:00Pernis 6 - Excelsior'20 6Sportpark Pernis
    11 feb. 12:30VFC JO14-2 - Excelsior'20 JO14-3Sportpark VFC
    11 feb. 13:15Zwaluwen JO17-1 - Excelsior'20 JO17-2Sportpark Zwaluwen
    11 feb. 14:00Excelsior'20 5 - Hermes DVS 6Sportpark Thurlede
    11 feb. 14:00Excelsior'20 O23-1 - Smitshoek O23-3Sportpark Thurlede
    11 feb. 14:00Hermes DVS 4 - Excelsior'20 4Sportpark Harga
    11 feb. 14:30OVV 1 - Excelsior'20 1Sportpark OVV
    11 feb. 14:30NSVV JO19-2 - Excelsior'20 JO19-1Gemeentelijk Sportpark
    11 feb. 15:00VFC JO17-6 - Excelsior'20 JO17-3Sportpark VFC
    18 feb. 13:00Berkel MO15-2 - Excelsior'20 MO15-1Sportpark Het Hoge Land
    18 feb. 14:00Excelsior'20 4 - Botlek, SC 6Sportpark Thurlede
    18 feb. 14:00Excelsior'20 O23-1 - Maense, FC O23-2Sportpark Thurlede
    25 feb. 10:00Excelsior'20 JO11-2 - Spartaan'20 JO11-8Sportpark Thurlede