• zamivo programma

    20-1-2024 ronde 1   poule 1,3      
    16:00 Galacticos vs Los Jalapeños kunstgrasveld 4a    
    16:00 Ballenteam vs FC not over kunstgrasveld 4b    
    16:00 Bintangs vs B&A boys kunstgrasveld 2a    
    16:00 Old Blacks vs Jenever  walk alone kunstgrasveld 2b vr.  
      kleedkamerdienst   Los Jalapeños      
                 
    27-1-2024 ronde 1   poule 2,3      
    16:00 Alles kan kapot vs Louter kunstgrasveld 4a    
    16:00 Solid Gold vs SVDPW kunstgrasveld 4b naar 13-4
    16:00 team Jekkie vs Warriors kunstgrasveld 2a naar 13-4
    16:00 FC Proost vs Jenever walk alone kunstgrasveld 2b    
    15:30 FC we gaan ervoor vs GTB veld 6a    
      kleedkamerdienst   Alles kan kapot      
                 
    3-2-2024 ronde 2   poule 1,3      
    16:00 Bintangs vs Old Blacks kunstgrasveld 4a    
    16:00 B&A boys vs FC not over kunstgrasveld 4b    
    16:00 Galacticos vs Solid Gold kunstgrasveld 2a    
    16:00 Los Jalapeños vs Louter kunstgrasveld 2b naar 13-4 
      kleedkamerdienst   Bintangs      
                 
    Zondag            
    11-2-2024 ronde 2 en 3   poule 1,2,3      
    15:00 Alles kan kapot vs SVDPW veld 6a    
    15:00 FC Proost vs Warriors veld 6b     
    14:00 FC we gaan ervoor vs Ballenteam kunstgrasveld 2a vr.  
    14:00 GTB vs Jenever walk alone kunstgrasveld 2b    
    15:00 Bintangs vs Old Blacks kunstgrasveld 4a    
    15:00 B&A boys vs FC not over kunstgrasveld 4b    
    15:00 Louter vs Galacticos kunstgrasveld 2a    
    15:00 Solid  Gold   Los jalapeños kunstgrasveld 2b    
      kleedkamerdienst   Old  Blacks      
                 
    17-2-2024 ronde 3   poule 2        
    16:00 Warriors vs Jenever walk alone kunstgrasveld 4a    
    16:00 team Jekkie vs GTB kunstgrasveld 4b    
    16:00 FC Proost vs FC We gaan ervoor kunstgrasveld 2a    
      kleedkamerdienst   FC Proost      
                 
    24-2-2024 ronde 3   poule 1, 3      
    16:00 Ballenteam vs Bintangs kunstgrasveld  4a    
    16:00 Old Blacks vs B&A  boys kunstgrasveld 4b    
    16:00 SVDPW vs Louter kunstgrasveld 2a    
    16:00 Alles kan kapot vs Galacticos kunstgrasveld 2b    
      kleedkamerdienst   Ballenteam      
                 
    2-3-2024 ronde 4    poule 2, 3      
    16:00 FC we gaan ervoor vs Warriors kunstgrasveld 2a    
    16:00 GTB  vs FC Proost kunstgrasveld 2b     
    16:00 Jenever walk alone vs team Jekkie kunstgrasveld 4b    
    16:00 Alles kan kapot vs Los Jalapeños kunsrgrasveld 4b    
      kleedkamerdienst   Warriors      
                 
    9-3-2024 ronde 4   poule 1, 3      
    16:00 B&A boys vs Ballenteam kunstgrasveld 2a    
    16:00 FC not over vs Old Blacks kunstgrasveld 2b    
    16:00 Galacticos vs SVDPW kunstgrasveld 4a    
    16:00 Louter vs Solid Gold kunstgrasveld 4b    
      kleedkamerdienst   Solid Gold      
                 
    16-3-2024 ronde 5   poule 2,3      
    16:00 GTB vs Warriors kunstgrasveld 4b    
    16:00 Jenever walk alone vs FC We gaan ervoor kunstgrasveld 4a    
    16:00 team Jekkie vs FC Proost kunstgrasveld 2b    
    16:00 Solid Gold vs Alles kan kapot kunstgrasveld 2a    
      kleedkamerdienst    Jenever walk alone      
                 
    23-3-2024 ronde 5   poule 1, 3      
    16:00 FC not over vs Bintangs kunstgrasveld 4a    
    16:00 Old Blacks vs Ballenteam kunstgrasveld 4b    
    16:00 Los Jalapeños vs SVDPW kunstgrasveld 2a    
    16:00 FC  we gaan ervoor vs team Jekkie  kunstgrasveld 2b    
    16:00 Louter vs Galacticos veld 6a vr.   
      kleedkamerdienst   FC not over      
                 
    30-3-2024 Pasen          
                 
    6-4 2024 ronde 1   poule 1,3      
    16:00 Galacticos vs Los Jalapeños kunstgrasveld 4a    
    16:00 Ballenteam vs FC not over kunstgrasveld 4b    
    16:00 Bintangs vs B&A boys kunstgrasveld 2a    
    16:00 Old Blacks vs Jenever  walk alone kunstgrasveld 2b vr.  
      kleedkamerdienst   Los Jalapeños      
                 
    13-4-2024 inhaalprogramma   poule 1,2,3      
    16:00 Solid Gold vs SVDPW kunstgrasveld 4b ronde 1  
    16:00 team Jekkie vs Warriors kunstgrasveld 2a ronde 1  
    16:00 Los Jalapeños vs Louter kunstgrasveld 2b ronde 2  
      kleedkamerdienst