• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    17 apr.Excelsior'20 4 - DVO '32 45 - 1
    13 apr.OVV 1 - Excelsior'20 12 - 1
    13 apr.Excelsior'20 5 - Hermes DVS 50 - 3
    13 apr.Excelsior'20 3 - Zestienhoven 83 - 6
    13 apr.Excelsior'20 2 - PPSC 25 - 1
    13 apr.Excelsior'20 O23-2 - vv Smitshoek O23-23 - 1
    13 apr.Excelsior'20 JO17-1 - Zwervers, IJVV de JO17-30 - 2
    13 apr.Excelsior'20 JO14-1 - sv Poortugaal JO14-1JM1 - 2
    13 apr.SEP JO16-1 - Excelsior'20 JO16-13 - 5
    13 apr.Excelsior'20 JG1 - GHVV'13 JG2JM3 - 2
    13 apr.Nieuwenhoorn MO13-2 - Excelsior'20 MO13-10 - 5
    13 apr.FCB-HWD JO12-2 - Excelsior'20 JO12-20 - 5
    13 apr.Excelsior'20 JO15-3 - Zestienhoven JO15-22 - 10
    13 apr.Excelsior'20 JO12-3 - Maense, FC JO12-23 - 4
    13 apr.Excelsior'20 JO11-3 - Hermes DVS JO11-26 - 2
    13 apr.SEV G1JM - Excelsior'20 G1JM7 - 2
    13 apr.Maasdijk JO15-1 - Excelsior'20 JO15-23 - 3
    13 apr.TOGB JO11-3 - Excelsior'20 JO11-15 - 1
    13 apr.SHO JO15-1 - Excelsior'20 JO15-10 - 2
    13 apr.msv De Betrokken Spartaan JO11-3 - Excelsior'20 JO11-28 - 4
    13 apr.SEP JO14-1 - Excelsior'20 JO14-28 - 0
    13 apr.Victoria'04 JO13-1 - Excelsior'20 JO13-12 - 0
    13 apr.Excelsior'20 JO12-1 - Blijdorp JO12-17 - 2
    13 apr.Excelsior'20 JO11-4 - HBSS JO11-14 - 6
    11 apr.Excelsior'20 JO16-1 - TOGB JO16-10 - 3
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 08:30Excelsior'20 JO14-2 - Berkel JO14-2Sportpark Thurlede
    20 apr. 08:30Excelsior'20 JO15-3 - Charlois, sv JO15-3Sportpark Thurlede
    20 apr. 08:30Excelsior'20 MO11-1 - v.v. Hekelingen MO11-1Sportpark Thurlede
    20 apr. 08:30Excelsior'20 JO7-3 - Steeds Hooger JO7-1Sportcomplex Melanchthon Park
    20 apr. 08:30Excelsior'20 JO8-3 - Hermes DVS JO8-3Sportpark Thurlede
    20 apr. 08:30Excelsior'20 JO8-2 - CWO JO8-1Sportpark Thurlede
    20 apr. 08:30Excelsior'20 JO11-4 - VFC JO11-4Sportpark Thurlede
    20 apr. 08:30Excelsior'20 JO11-1 - msv De Betrokken Spartaan JO11-1Sportpark Thurlede
    20 apr. 08:30Maense, FC JO13-2 - Excelsior'20 JO13-2Sportpark Nieuw Vreelust
    20 apr. 08:30RVV Overschie JO8-2 - Excelsior'20 JO8-4Sportpark rvv Overschie/Zestienhoven
    20 apr. 08:30Sparta Rotterdam JO11-1 - Excelsior'20 JO12-1Sportpark Thurlede
    20 apr. 08:30Kethel Spaland, vv JO11-5 - Excelsior'20 JO11-2Sportpark Willem-Alexander
    20 apr. 08:50Zwaluwen JO7-3 - Excelsior'20 JO7-3Sportcomplex Melanchthon Park
    20 apr. 09:00Naaldwijk MO15-2 - Excelsior'20 MO15-1Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
    20 apr. 09:00DVO '32 JO10-1 - Excelsior'20 JO10-2Sportpark DVO '32
    20 apr. 09:10Excelsior'20 JO7-3 - VFC JO7-1Sportcomplex Melanchthon Park
    20 apr. 09:30DVO '32 JO12-1 - Excelsior'20 JO12-3Sportpark DVO '32
    20 apr. 09:45Excelsior'20 JO9-4 - HBSS JO9-2JMSportpark Thurlede
    20 apr. 09:45Excelsior'20 JO10-3 - msv De Betrokken Spartaan JO10-2Sportpark Thurlede
    20 apr. 10:00Excelsior'20 JO15-2 - Brielle, VV JO15-1Sportpark Thurlede
  • Verjaardagen

    VerjaardagVolledigenaam
    18 aprJacco Lansbergen
    18 aprFrans Burcksen
    19 aprJulien Geschiere
    20 aprBart Schuurmans
    20 aprJulian van Dun
    22 aprValence Heymans
    22 aprFatma Aksit
    23 aprRens van Troost
    23 aprMax van Rijswijk
    23 aprSabine Melis
    24 aprJoviano Mosso
    24 aprKirill Neronov
    24 aprArtem Neronov
    24 aprMees Brussaard